5. Lesný beh na Pajštún - zimná edícia - 13.2.2016
počasie: 4°C, zamračene 
abs. por. por. v kat. Meno ročník kategória klub, mesto št číslo čas strata
1 1 Matúš Trnovec 1988 M ŠK VAZKA Bratislava 17 0:49:39 +00:00:00
2 2 Pavol Bukovac 1981 M Behame.sk 58 0:49:46 +00:00:06
3 3 Boris Kotman 1983 M TJ Dynamo DK 129 0:51:22 +00:01:42
4 4 Peter Benco 1978 M   10 0:52:58 +00:03:18
5 5 Dávid Žigo 1998 M PROefekt 9 0:53:12 +00:03:32
6 6 Ivan Duriška 1990 M Lucenec 109 0:54:11 +00:04:31
7 7 Marián Priadka 1985 M   76 0:54:38 +00:04:58
8 1 Pavol Kupec 1967 M40 Nipama 111 0:54:46 +00:05:07
9 2 Daniel Medvecký 1975 M40 Horné Orešany 136 0:55:29 +00:05:49
10 8 Jan Korenek 1980 M TJ Dynamo DK 127 0:56:08 +00:06:28
11 9 Alexander Moravčík 1979 M Behame.sk 82 0:57:00 +00:07:21
12 10 Michal Jakubec 1981 M Zažit 100 0:57:14 +00:07:34
13 11 Dalibor Nedelka 1986 M PROefekt 65 0:57:26 +00:07:46
14 12 Marian Habsuda 1979 M Bratislava 49 0:59:19 +00:09:39
15 13 Miroslav Čačík 1978 M AKV, Bratislava 114 0:59:47 +00:10:07
16 14 Ľuboslav Moza 1977 M Koliba 116 0:59:54 +00:10:14
17 15 Peter Badura 1981 M Bež ako vieš 106 1:00:31 +00:10:51
18 3 Marek Beliansky 1976 M40 5F 66 1:00:35 +00:10:56
19 16 Miloš Slivanský 1980 M Ing Steel Car Tv Racing Team 85 1:00:50 +00:11:10
20 17 Milan Zelina 1985 M ŠK PKF 5 1:01:02 +00:11:22
21 18 Peter Kaban 1978 M Orava 60 1:01:11 +00:11:32
22 1 Martina Čibová 1983 Z SHEruns - neseddoma.sk 46 1:01:13 +00:11:33
23 19 Peter Pasečný 1981 M Cross Country Club Raca 159 1:01:16 +00:11:36
24 4 Jaroslav Dej 1968 M40 Kysuce team 93 1:01:22 +00:11:42
25 20 Zdenko Gašperec 1980 M MTB Team Limbach 152 1:01:45 +00:12:05
26 1 Lenka Porubská 1981 Z35 Hviezdoslavov 69 1:01:53 +00:12:14
27 1 Štefan Demovič 1964 M50 KOBRA Orienteering 96 1:01:53 +00:12:14
28 5 David Nagy 1967 M40 Agrimex team 32 1:02:31 +00:12:51
29 6 Ivan Pavelka 1967 M40 Bojnicky 48 1:03:01 +00:13:22
30 21 Karol Knava 1981 M Slimáci na plný plyn 47 1:03:11 +00:13:31
31 7 Jan Guban 1967 M40 raca 138 1:03:24 +00:13:44
32 22 Adrian Grunert 1981 M Bratislava 124 1:03:25 +00:13:46
33 23 Peter Miklian 1983 M TJ Dynamo DK 133 1:03:26 +00:13:47
34 24 Michal Jurcovic 1987 M Kaarpatský Vlci 99 1:03:42 +00:14:03
35 2 Milan Hudeček 1962 M50 marianka 137 1:03:43 +00:14:04
36 25 Peter Jankovič 1983 M cyklovylet.blogspot.com 90 1:03:47 +00:14:07
37 8 Pavol Lipták 1973 M40 Stupava 12 1:03:52 +00:14:12
38 2 Judit Bezák Lovisek 1984 Z Bratislava 28 1:03:57 +00:14:18
39 26 Martin Lištjak 1981 M Carpathoholics 29 1:04:05 +00:14:25
40 3 Alexandra Lalová 1986 Z Pezinok 77 1:04:20 +00:14:40
41 4 Tereza Miklušová 1999 Z TJ Rapid Bratislava 57 1:04:35 +00:14:55
42 9 Ivan Vaško 1975 M40 ŠK ARCHING 75 1:05:56 +00:16:16
43 10 Peter Pieštanský 1972 M40 Tesco Running Team 144 1:06:04 +00:16:24
44 11 Marián Mikluš 1972 M40 TJ Rapid Bratislava 56 1:06:15 +00:16:35
45 3 Igor Chrappa 1964 M50 P'art of heath 16 1:06:18 +00:16:38
46 27 Miroslav Polťák 1983 M New-wave multisport 108 1:06:46 +00:17:07
47 12 Peter Bartek 1973 M40 UltraFans Bratislava 101 1:06:56 +00:17:16
48 28 Roman Pokorny 1985 M SamSebePan 158 1:07:07 +00:17:27
49 13 Juraj Ryšánek 1972 M40 Stupava 13 1:07:16 +00:17:36
50 14 Peter Pobjecký 1976 M40 CKK Smolenice 11 1:07:16 +00:17:36
51 29 Emil Gažo 1980 M Bratislava 126 1:07:25 +00:17:45
52 30 Tibor Bratko 1980 M Pajštúnsky bežci 72 1:08:00 +00:18:20
53 31 Dárius Šilhár 1987 M Klub Pezinských alkoholikov 95 1:08:09 +00:18:29
54 4 Eduard Baumgartner 1957 M50 Radošovce 22 1:08:09 +00:18:29
55 32 Rastislav Slovák 1978 M MTB Kolecko 50 1:08:55 +00:19:15
56 33 Michal Pavelek 1979 M Sokol Pezinok 112 1:09:10 +00:19:30
57 5 Eugen Dubec 1956 M50 I-riders.sk 25 1:09:14 +00:19:34
58 34 Jozef Kujan 1987 M Klub Pezinských alkoholikov 94 1:09:30 +00:19:51
59 35 Ondrej Gogora 1984 M   70 1:09:35 +00:19:56
60 36 Stanislav Kolarik 1978 M Myjava 92 1:09:38 +00:19:58
61 37 Marek Willmann 1986 M BeastMode 147 1:09:39 +00:19:59
62 15 Eduard Randl 1970 M40 EMKO športový klub 41 1:09:43 +00:20:03
63 16 Miloš Belzár 1969 M40 MTB Kolecko 51 1:09:52 +00:20:12
64 6 Miroslav Magula 1965 M50 Trail Runners Trnava 26 1:10:14 +00:20:34
65 17 Milan Haba 1970 M40 Štart Malacky 43 1:10:29 +00:20:49
66 38 Kornel Kovács 1981 M Bratislava 14 1:10:29 +00:20:49
67 39 Michal Gron 1981 M duplacreative.com 145 1:10:47 +00:21:07
68 5 Michaela Drahošová 1988 Z Stupava 119 1:10:57 +00:21:17
69 40 Filip Labanc 1990 M Speed4dogs / #FollowFilip 140 1:11:01 +00:21:22
70 41 Vladimir Bulko 1980 M Keraming 59 1:11:05 +00:21:25
71 42 Tomáš Šcasný 1983 M   120 1:11:31 +00:21:51
72 18 Patrik Dodok 1973 M40   19 1:12:03 +00:22:24
73 43 Michal Kalman 1981 M MorienStudio 89 1:12:23 +00:22:43
74 44 Róbert Žáček 1983 M Bobanensens 2013 Malacky 55 1:12:26 +00:22:46
75 45 Martin Neradovič 1981 M MTB Kolecko 79 1:12:27 +00:22:47
76 46 Juraj Janecek 1980 M Trail Runners Trnava 30 1:12:34 +00:22:54
77 19 Pavol Brezovský 1972 M40 DKNB 88 1:12:53 +00:23:13
78 20 Ján Žila 1972 M40 Bratislava 103 1:13:07 +00:23:27
79 47 Vladimir Hindra 1983 M The Minions 135 1:13:37 +00:23:58
80 48 Matej Moncoľ 1982 M Stupava 107 1:13:55 +00:24:15
81 2 Jana Javorská 1980 Z35 Stupava 113 1:13:56 +00:24:16
82 21 Richard Fančovič 1976 M40 BERNOHY.sk 42 1:14:05 +00:24:26
83 22 Jerome Azuara 1974 M40 Behnohy 27 1:14:10 +00:24:30
84 49 Marián Kopček 1981 M Pajštúnsky bežci 74 1:14:13 +00:24:33
85 23 Jan Moravek 1975 M40 Bratislava 91 1:14:23 +00:24:43
86 24 Pavol Sovič 1969 M40 Priatelia Behu ležérneho 18 1:14:23 +00:24:44
87 25 Márius Paliga 1976 M40 Bratislava 105 1:14:24 +00:24:44
88 26 Vít Tomašovič 1973 M40 Trail Runners Trnava 37 1:14:30 +00:24:50
89 50 Lukáš Kujan 1990 M Stupava 151 1:14:49 +00:25:09
90 27 Peter Juricko 1972 M40 Liga Lanovka  83 1:14:51 +00:25:11
91 51 Peter Hudec 1980 M Lunar Runners 132 1:15:03 +00:25:24
92 3 Eva Jedličková 1978 Z35 iRun Family 87 1:15:04 +00:25:24
93 4 Monika Palečková 1965 Z35 MTB Kolecko 68 1:15:27 +00:25:47
94 52 Juraj Maťaše 1987 M Trail Runners Trnava 63 1:15:35 +00:25:55
95 28 Jozef Dorozlo 1973 M40 Pezinok 157 1:15:59 +00:26:19
96 53 Marek Kristín 2001 M MTB Kolecko 54 1:18:23 +00:28:44
97 29 Marián Varga 1976 M40 Malý Dunaj 142 1:19:07 +00:29:27
98 54 Dušan Mecír 1985 M   6 1:19:11 +00:29:31
99 55 Kristian Mako 1982 M Bratislava 64 1:19:16 +00:29:36
100 7 Peter Buček 1952 M50 Triax Triklub FTVŠ Bratislava 45 1:19:25 +00:29:45
101 8 Ľubomír Okruhlica 1952 M50 Nezávislost Bratislava 39 1:19:35 +00:29:55
102 9 Juraj Surový 1962 M50 MTB Kolecko 44 1:19:38 +00:29:58
103 10 Vladislav Kurucz 1959 M50 Bratislava 31 1:19:42 +00:30:02
104 6 Dominika Tomašovicová 1989 Z STU Bratislava 21 1:19:48 +00:30:09
105 56 Milan Krankus 1980 M   81 1:20:02 +00:30:22
106 7 Lenka Pastuchová 1987 Z The Minions 134 1:20:04 +00:30:25
107 57 Marcin Kilian 1982 M Krakow 86 1:20:10 +00:30:31
108 58 Juraj Štefanicka 1987 M ŠK PKF 4 1:20:29 +00:30:49
109 30 Radovan Bobrik 1972 M40 EMKO športový klub 40 1:20:52 +00:31:12
110 8 Katarina Capicikova 1986 Z Trail Runners Trnava 62 1:21:50 +00:32:10
111 5 Lucia Kurincová 1980 Z35 SHEruns 143 1:21:52 +00:32:12
112 59 Vladimír Katreniak 1978 M Kristínka 71 1:21:53 +00:32:13
113 60 Lukáš Gdovin 1995 M Košice 118 1:22:13 +00:32:33
114 31 Andrej Jakubička 1970 M40 Bratislava 84 1:22:22 +00:32:42
115 61 Rudolf David 1981 M Pezinok 121 1:22:43 +00:33:04
116 9 Denisa Paulechová 1993 Z   117 1:22:47 +00:33:08
117 62 Matej Adamčo 1980 M Bratislava - DNV 148 1:22:49 +00:33:10
118 63 Christian Terkanič 1993 M Rbk 8 1:22:51 +00:33:11
119 10 Daniela Kuruczová 1987 Z Bratislava 38 1:23:14 +00:33:34
120 64 Jakub Malina 1984 M The Minions 130 1:23:27 +00:33:48
121 11 Jozef Oravec 1959 M50 ZSE Run / Bratislava 67 1:23:33 +00:33:53
122 12 Jozef Krcmárik 1957 M50 Nezávislost Bratislava 80 1:25:11 +00:35:31
123 6 Jana Demeterova 1978 Z35 Stupava 153 1:25:14 +00:35:34
124 65 Andrej Szomolanyi 1983 M Šenkvice 122 1:26:52 +00:37:12
125 66 Marián Petrovský 1985 M Lunar Runners/ Bratislava 131 1:28:10 +00:38:30
126 67 Adrian Korenic 1977 M Stupava 115 1:28:25 +00:38:45
127 7 Libuša Randlová 1973 Z35 EMKO 33 1:28:32 +00:38:52
128 13 František Šrank 1962 M50 Stupava 128 1:28:47 +00:39:07
129 11 Blanka Valentová 1985 Z Bratislava 125 1:28:51 +00:39:11
130 68 Ondrej Žember 1981 M   141 1:29:07 +00:39:27
131 69 Alexej Benedek 1987 M BA 102 1:29:29 +00:39:49
132 70 Jakub Belzár 2000 M MTB Kolecko 52 1:30:36 +00:40:56
133 12 Viktória Adamčová 1982 Z Bratislava - DNV 149 1:33:06 +00:43:26
134 71 Mário Mikeš 1977 M Velké Zálužie 7 1:46:13 +00:56:33
135 8 Gülhan Ulutekin 1966 Z35 Bratislava 154 1:47:41 +00:58:01
136 32 Deepak Hegde 1967 M40   156 1:57:21 +01:07:41
137 72 Ján Káčer 1989 M Bratislava 104 1:57:21 +01:07:41
    Michaela Mistríková 1989 Z Spartan 123 DNF  
11,5km beh so psom
1 1 Milan Daško-Maiki 1966 M-P Musher klub Trencín 146 0:51:40 +00:00:00
2 2 Martin Markech + Aris 1985 M-P marianka 155 0:53:54 +00:02:14
3 1 Jana Marekova + Luna 1984 Z-P Speed4dogs 2 0:59:20 +00:07:40
4 3 Štefan Šterk + Pipina 1973 M-P Speed4dogs/ Slavia STU Bratislava 1 0:59:38 +00:07:58
5 4 Branislav Cagáň + Achikó 1975 M-P Trail Runners Trnava 73 1:03:20 +00:11:40
6 5 Belo Kováč+sierra 1954 M-P Bratislava 20 1:05:38 +00:13:58
7 2 Jana Frič 1985 Z-P Kostolná pri Dunaji 98 1:07:22 +00:15:42
8 3 Monika Polťáková 1981 Z-P Speed4dogs 110 1:07:24 +00:15:44
9 4 Viktória + Fred Aufrichtová 1995 Z-P Speed4dogs 3 1:07:39 +00:15:59
10 6 Robert + Sabdži Bíro 1964 M-P bratia CH de F 78 1:08:02 +00:16:22
11 5 Petra Nováková + Elis 1987 Z-P Speed4dogs 139 1:08:47 +00:17:07
12 6 Bronislava Mrákavová 1986 Z-P Bratislava 15 1:13:16 +00:21:36
13 7 Martin + Lena Putala 1965 M-P Bratislava 97 1:13:59 +00:22:19
14 7 Zuzana Šulková + Areso 1982 Z-P Speed4dogs 150 1:15:14 +00:23:34
15 8 Lištiaková Tamara+laser 1988 Z-P Hainburg 53 1:20:55 +00:29:15
16 9 Andrea & Pluto Gecikova 1988 Z-P Speed 4 Dogs 24 1:21:11 +00:29:31
17 10 Jitka Hergottová-Berg 1996 Z-P Trail Runners Trnava 61 1:29:07 +00:37:27
18 11 Blažena Orošová+rex 1972 Z-P Speed4dogs/ Aj MY sme beh :) 23 1:39:47 +00:48:07
19 12 Iveta Štecová 1990 Z-P Bratislava 35 1:43:32 +00:51:52
20 13 Hanka Štecová 1966 Z-P Bratislava 36 1:43:32 +00:51:52